Aktualności

Z życia Intellio Designers

Luksusowy apartament w Krakowie - 120 metrów kwadratowych zaprojektowanych przez naszych architektów wnętrz

Z okien tego, 120-sto metrowego apartamentu, położonego na 5-tym piętrze, Inwestorzy podziwiać mogą panoramę jednego z najpiękniejszych miast Polski – Krakowa. Ten fakt nie jest bez znaczenia, ponieważ Właściciele są zapalonymi podróżnikami i uwielbiają zwiedzać, poznawać i podziwiać. Dlatego widok, roztaczający się z okien domu, do którego wracają po kolejnej egzotycznej wycieczce, to istotny element wnętrza, które zaprasza urzekającą panoramę do środka.


Do tej pory miejscem, które wywarło na właścicielach największe wrażenie, była Tajlandia. Swoją kulturą, wielobarwnością i żywymi kolorami zainspirowała ich tak mocno, że nie było mowy o stworzeniu monochromatycznego wnętrza. Dlatego przy projektowaniu apartamentu główne założenia opierały się na połączeniu funkcjonalności i koloru.


W salonie mocnym akcentem są oryginalne lampy z włókna szklanego, które święcąc  tworzą niezrównany i bajeczny efekt pajęczej nici. W salonie, aby utrzymać klimat wnętrza eleganckiego i nie odwracać uwagi od akcentów dekoracyjnych, zastosowano grzejniki dekoracyjne, które swoją prostotą doskonale wpisują się we wnętrze.


Sypialnia połączona z łazienką to rozwiązanie wygodne i bardzo na czasie. Mocne akcenty turkusowe to echa egzotycznych podróży. W sypialni zastosowano grzejnik z serii Flatline w kolorze idealnie korespondującym z rzymskimi roletami w oknach. W obu łazienkach apartamentu funkcję grzewczą pełnią, lekkie w formie grzejniki Aster, które spełniają zarówno ważną funkcję grzejnika drabinkowego, pozostając jednocześnie wierne subtelnej elegancji.

Więcej na: Aktualności Intellio designers
Top