Projekt wnętrz pod klucz apartamentu w Krakowie - zdjęcia z realizacji

Prezentujemy zdjęcia wykończenia 140 m2 apartamentu mieszczącego się w Krakowie w dzielnicy Dębniki. Biuro Intellio designers wykonało projekt kompleksowy wszystkich pomieszczeń mieszkania oraz przejęło na siebie nadzór nad wszelkimi pracami remontowymi, koordynacją zamówień i dostaw materiałów. Na życzenie Inwestora, wyposażyliśmy apartament we wszelkie elementy i dodatki potrzebne do zamieszkania.

Przy urządzaniu tego 140-sto metrowego apartamentu w sercu Krakowa przyświecała nam zasada: „nowocześnie, ale z klasą”. Tak powstał apartament elegancki, wysmakowany a jednocześnie na wskroś funkcjonalny i nowoczesny. Całość utrzymana w stonowanej kolorystyce szarości, grafitów i szlachetnego drewna, to instynktowna zależność barw, faktur i materiałów, w której dobór wyposażenia potęguje reprezentacyjny wymiar apartamentu. W salonie, ze względu na jego dużą powierzchnię i otwarty charakter, wykorzystano aż dwa grzejniki: Niva – elegancki i dyskretny, oraz model Flatline, który doskonale harmonizuje z drewnianą ramą oraz ażurową zabudową, tworzącą wraz z nim niepowtarzalną ozdobę.

W łazience apartamentu na krakowskich Dębnikach wykorzystano grzejnik model Aster, ze względu na jego nieocenioną funkcjonalność, łączącą wygodę z nowoczesną estetyką.

Więcej na: Aktualności Intellio designers
Top