Aktualności

Z życia Intellio Designers

Aranżacja apartamentu pałacowego w Krakowie - 150 m2 królewskiego luksusu

Studio Intellio designers stworzyło projekt zachwycającego apartamentu w Krakowie, stylizowanego na wnętrza pałacowe. Inspirowany królewskimi posiadłościami, styl pałacowy wprowadza do mieszkania nieco baśniowej, majestatycznej atmosfery. Subtelne połączenie ciepłych, kremowo-beżowych barw, a także wykwintnych wzorów, materiałów, faktur i deseni, sprawia, że aranżacja apartamentu nie razi muzealnym patosem, a buduje przytulny, domowy klimat.

 

Projekt apartamentu w stylu eklektycznym

Jak stworzyć szykowny wystrój apartamentu w Krakowie, który nawiązuje do stylu pałacowego, a jednocześnie pozostaje w zgodzie z nowoczesnymi trendami? Kluczem do tego rozwiązania jest eklektyzm - nurt w architekturze opierający się na sztuce łączenia różnych stylów. Bazą pałacowych wnętrz są neutralne odcienie beży i taupe, które stanowią tło do misternej sztukaterii, markowych mebli, nawiązujących do stylu ludwikowskiego i wykwintnych tkanin takich jak: adamaszek, welwet, aksamit, jedwab czy atłas.

 

Sztukateria - wytworna ozdoba ekskluzywnego apartamentu w Krakowie

Charakterystycznym elementem dekoracyjnym wnętrz pałacowych jest zjawiskowa sztukateria. Stanowi ona majestatyczne ukoronowanie całej aranżacji apartamentu w Krakowie. Projektanci Intellio designers udowodnili, że misternie zdobione listwy naścienne, przysufitowe i przypodłogowe, sufitowe kasetony, trójwymiarowe elementy dekoracyjne (rozety, portale, pilastry czy kolumny) podkreślają prestiż i klasę luksusowego apartamentu.

 

Wystrój luksusowego apartamentu w sercu Krakowa

Wbrew pozorom aranżacja przestronnych, luksusowych wnętrz nie jest prostą sztuką. W Intellio designers wiemy jak stworzyć projekt, który łączy w sobie wysublimowany smak oraz elegancką funkcjonalność. Projekt ekskluzywnego apartamentu w Krakowie, stworzony przez naszych projektantów podkreśla nieprzemijające piękno wnętrz pałacowych. Jednocześnie ucieka od teatralnego, przesadnego stylu barokowego, zapewniając mieszkańcom domowy, przytulny klimat i pełen komfort.Więcej na: Aktualności Intellio designers
Top