Aktualności

Z życia Intellio Designers

Lampy marki Slamp

5  ekskluzywnych i designerskich lamp marki Slamp

Designerskie lampy autorstwa światowej sławy projektantów, zaskakujące wzornictwo i najwyższa jakość. Kolekcje luksusowego oświetlenia Slamp to czysta przyjemność dla oczu i prawdziwa designerska ozdoba prestiżowych wnętrz.

Slamp to jedna z najbardziej popularnych włoskich marek tworzących niezwykłe designerskie oświetlenie. Wśród projektantów, którzy tworzyli oryginalne lampy dla marki znajduje się m.in. Zaha Hadid. Przedstawiamy wybrane ekskluzywne lampy marki Slamp, które zachwycają niezwykłym designem, mistrzowskim rzemiosłem i doskonałym wykonaniem.

 

Aria Gold – projekt Zaha Hadid

Niesamowita lampa wisząca projektu znakomitej Zahy Hadid. Wizjonerski i dynamiczny kształt wpisuje się we wnętrza domowe i komercyjne. Luksusowa lampa jest dostępna w kolorze metalizowanego złota, który nadaje jej majestatu i podkreśla zjawiskowe piękno, a także w eterycznych przezroczystych, poliwęglanowych wersji oraz z cieniowanymi czarnymi krawędziami. Aria Gold to konstrukcja złożona z 50 „ramion”, o różnych kształtach i rozmiarach, które emanują blaskiem odbitym od obszernego źródła LED.

 

Charlotte - projekt Doriana and Massimiliano Fuksas

Intrygująca luksusowa lampa Charlotte autorstwa Doriana and Massimiliano Fuksas wygląda jak nowoczesna rzeźba. Sześciokątne kształty przypominające plaster miodu tworzą harmonijną i wielowymiarową całość, która zjawiskowo rozprasza światło i przykuwa wzrok designerską formą. Światło jakim emanuje lampa jest miękkie i ciepłe. Lampa dostępna jest w wersji podłogowej i wiszącej.

 

Etoile

Zjawiskowa lampa Etoile SLAMP to połączenie wyszukanej elegancji i znakomitego designu. Niezwykła konstrukcja w spektakularny sposób odbija światło dzięki zastosowanej technologii LENTIFLEX ®. Światło rozchodzi się w piękny sposób od środka lampy, aż po zewnętrzne krawędzie, tworząc grę światła i cienia. Asymetryczna forma, lekkość i piękno ożywi każde wnętrze i nada mu energii oraz oryginalnego wyglądu.

 

La Lollo – projekt Lorenza Bozzoli

 

Ekskluzywna kolekcja lamp LA LOLLO SLAMP przywodzi na myśl obraz divy oświetlonej blaskiem reflektorów. Wykonana z opatentowanych cylindrów z techno-polimeru, które są umiejscowione wokół centralnego pierścienia. Różne wysokości zawieszenia cylindrów oraz różne odcienie lamp – przecierane złoto, biel oraz srebro pozwoli wybrać wersję idealnie wpisującą się w każde wnętrze.

 

Veli Couture – projekt Adriano Rachele

Nowa designerska lampa sufitowa VELI Couture Slamp wchodząca w skład nagradzanej serii Veli (m.in. wyróżnionej prestiżową branżową nagrodą Red Dot Design Award). Veli Couture to najnowszy model, który wyróżnia miękkie wykończenie inspirowane nowoczesnymi tekstyliami. Lampa jest w całości wykonana ręcznie. Fantazyjny kształt przypomina modną kolekcję haute couture, którą możemy udekorować swoje wnętrza, instalując lampę na suficie lub stawiając na stole. Lampa dostępna jest w dwóch w wersji wiszącej i stołowej. Lampa wisząca posiada charakterystyczny czerwony kabel, który wspaniale kontrastuje z białą formą.

 

 

Więcej na: Aktualności Intellio designers
Top