Dekorator wnętrz Kraków

Jesteśmy profesjonalnymi dekoratorami wnętrz z Krakowa, którzy w oparciu o swoją wieloletnią wiedzę, zdobyte doświadczenie i niezaprzeczalny talent dbają o to, by mieszkania, rezydencje i domy naszych klientów były eleganckie i ponadczasowe. Z naszą pomocą twoje wnętrza będą nie tylko piękne, ale dokładnie zaplanowane, funkcjonalne, a całość stworzy harmonijny, spójny projekt. Nasza wiedza o materiałach i elementach używanych do realizacji projektów sprawia, że doskonale wiemy, jak przenieść twoje potrzeby w trójwymiarową rzeczywistość. Jeśli chcesz, żeby wnętrza, w których każdego dnia wychowujesz swoje dzieci, podejmujesz klientów lub relaksujesz się od czasu do czasu wprawiały cię w zachwyt, poznaj naszą ofertę.

 

Dekorator wnętrz w Krakowie nie tylko dobiera kolory lub dekoracje

Przewrotnie mówiąc, dekorator wnętrz Kraków kojarzy się z osobą, która pomoże dobrać kolory, dekoracje, by nieco zmienić, odświeżyć wygląd. W rzeczywistości nasze usługi obejmują o wiele więcej, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez funkcjonalnego układu wnętrza i stworzenia spójnej wizji, nie będzie można wykorzystać potencjału przestrzeni. Oferujemy projekty:

 • wnętrz biur, restauracji, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz innych komercyjnych lokali,
 • wnętrz domów, mieszkań, rezydencji, apartamentów,
 • dodatkowo projektujemy elewacje i ogrody, jako dopełnienie naszej wizji.

 

Co zawiera projekt?

Profesjonalny dekorator wnętrz w Krakowie dobiera zakres usług do każdego inwestora, ponieważ każdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego, by stworzyć wymarzoną przestrzeń do życia i pracy. Jeśli wiesz, że chcesz skorzystać z naszej propozycji, po prostu umów się z nami na konsultację bez zobowiązań i ukrytych kosztów. W trakcie rozmowy w miłej atmosferze przeanalizujemy twoje potrzeby, tworząc kreatywne propozycje na ich zrealizowanie. Jeśli marzysz o tym, by twoje wnętrze powstało z wizją profesjonalisty, abyś czuł wsparcie na każdym kroku, a do tego mógł liczyć na konkretne oszczędności, skontaktuj się z nami, a efekty będą zachwycały cię każdego dnia.

 

Dekorator wnętrz Kraków – połączenie designu z funkcjonalnością

Projekty wychodzące spod naszym rąk to połączenie unikalnego designu i wygodnego funkcjonalizmu. Oferujemy:

 • Konsultacje projektowe
  Oferujemy konsultacje projektowe dla właścicieli mieszkań, domów, lokali, którzy potrzebują pomocy profesjonalnego dekoratora wnętrz z Krakowa. W trakcie jednorazowej wizyty przejdziemy się razem po pomieszczeniach i podpowiemy ci, co można poprawić, ulepszyć, by miejsce nabrało własnej duszy i było bardziej funkcjonalne.
 • Projekt koncepcyjny
  Podstawową usługą świadczoną przez nasz doświadczony zespół jest projekt koncepcyjny, polegający na przygotowaniu rzutu płaskiego 2D, na którym określamy najkorzystniejszy układ wnętrza, rozmieszczenie armatury, ceramikę, punkty oświetleniowe i inne ważne elementy, aby możliwe było przeniesienie go do rzeczywistości. 
 • Wizualizacje 3D
  Jeśli wiesz, że płaski rzut niewiele Ci powie o zamyśle metamorfozy twojego wnętrza, dekorator wnętrz Kraków może przygotować profesjonalny, fotorealistyczny obraz. Dzięki niemu nic Cię nie zaskoczy i będziesz czuć, że trzymasz rękę na pulsie.
 • Kompleksowa usługa – dekorator wnętrz Kraków
  Chcesz stworzyć ponadczasowe wnętrze, którego potencjał został wykorzystany w 100%? Możemy zaoferować Ci kompleksową usługę, która obejmuje m.in. wizualizacje 3D, wykaz użytych materiałów, rzuty techniczne dla podwykonawców, projekt podłogi, oświetlenia, kolorystykę, a także inwentaryzację pomieszczeń. Jako profesjonalni dekoratorzy wnętrz z Krakowa zadbamy również o spójność realizacji projektu z zamysłem, czuwając nad wykonawcami.
 • Konsultacje z nadzorem autorskim
  Jeśli kilka wizyt w celu sprawdzenia spójności to za mało i chciałbyś oddać w nasze ręce całą kontrolę, polecamy konsultacje z nadzorem autorskim. Możesz mieć pewność, że dopilnujemy, by dom, mieszkanie lub lokal wyglądał dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy.
 • Dekorator wnętrz Kraków i projekt „pod klucz” Nie czujesz się zbyt dobrze nadzorując podwykonawców? Możesz oddać nam swoje obowiązki, a to my osobiście zadbamy o to, by realizacja projektu przebiegała gładko i bez większych komplikacji.

 

Studio projektowania – dekorator wnętrz Kraków zaprasza 

Studio Intellio Designers to perfekcja w projektowaniu wnętrz. Dbamy o każdy najmniejszy detal, gdy powstaje twoja wymarzona aranżacja i podejmujemy współpracę tylko z cenionymi fachowcami. Wiemy, że ważne jest dla Ciebie to, by projekt przygotowywał profesjonalista, dlatego możesz mieć pewność, że stworzymy dla Ciebie kreatywną przestrzeń odzwierciedlającą twoją osobowość i potrzeby. Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy w największych stolicach designu – w Mediolanie, Paryżu, Walencji i w Madrycie. 

Chcesz poznać nas lepiej lub umówić się na konsultację? Zapraszamy do naszego biura przy ulicy Zakopiańskiej 58 w Krakowie lub do kontaktu pod numer + 48 664 744 123.

Top