Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
×

Katowice biuro projektowe

Z Intellio designers możesz spełnić swoje marzenia o mieszkaniu klasy premium, w którym stylowa aranżacja przestrzeni łączy się z doskonałą funkcjonalnością. Nasze biuro projektowe w Katowicach to miejsce, gdzie spełniają się marzenia osób, które pragną urządzić swój dom w wyjątkowym stylu. Nasi projektanci, to prawdziwi artyści, którzy tworzą ekskluzywne aranżacje, idealnie oddające osobowość mieszkańców. Jeśli szukasz biura projektowego w Katowicach, które przygotuje dla ciebie oryginalny projekt, pełen nowoczesnych rozwiązań, to zapraszamy do kontaktu.


Biuro projektowe w Katowicach - ekskluzywne projekty na miarę twoich marzeń

Projektanci pracowni projektowej Intellio designers w Katowicach wkładają w projekt całą swoją kreatywną energię, dzięki czemu każda aranżacja jest niepowtarzalna. To właśnie artystyczny pierwiastek Intellio designers pozwala spełnić marzenia naszych klientów o wyjątkowym mieszkaniu - zaaranżowanym w wyjątkowym stylu i pełnym nowoczesnych rozwiązań. Nasze biuro projektowe w Katowicach posiada bogate portfolio unikalnych projektów. Jeśli szukasz rozwiązań aranżacyjnych na miarę wielkomiejskich apartamentów czy wytwornych rezydencji, to projektanci Intellio designers z przyjemnością podejmą się tego wyzwania.


Pracownia projektowa w Katowicach klasy premium

Biuro projektowe Intellio designers Katowice spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów piękna i sztuki. Zamieniamy zwykłe, szare przestrzenie w luksusowe wnętrza z duszą. Nasze studio, to gwarancja projektu architektonicznego z klasą i wysublimowanym smakiem. Skontaktuj się z naszą pracownią projektową w Katowicach, a odkryjemy przed tobą ekskluzywny świat projektowania wnętrz na najwyższym światowym poziomie.

Informacje kontaktowe 🛈

Agnieszka Liniewska-Baran - projektant wnętrz
tel. +48 664 744 123
e-mail: projekt@intellio.pl

Michał Baran - kontakt dla mediów
tel. +48 604 534 123
e-mail: mbaran@intellio.pl

Projektowanie wnętrz Intellio designers
www.intellio.pl

Studio projektowe Katowice

al. Roździeńskiego 191
40-315 Katowice

Zobacz jak dojechać (Katowice)

Formularz kontaktowy

losowy obraz

Wyślij wiadomość

Top