Projektant wnętrz Kraków

Intellio Designers to zespół architektów wnętrz, którzy przygotują dla Ciebie wystrój o wyjątkowej osobowości. Nasze projekty są połączeniem zjawiskowego designu z nowoczesnym funkcjonalizmem. Jest to pierwszy punkt na długiej liście powodów, dla których warto rozpocząć z nami współpracę – my nie obiecujemy, my gwarantujemy. Projektant wnętrz w Krakowie to tytuł, który zobowiązuje, dlatego jeśli szukasz utalentowanego profesjonalisty, który pomoże Ci stworzyć wymarzone mieszkanie, dom, restaurację, jesteś w najlepszym miejscu. Doskonale wiemy, że kreatywne pomysły nie zastąpią wiedzy i doświadczenia, a korzystając z naszych usług będziesz mieć pewność wysokich kompetencji.

 

Czym zajmuje się projektant wnętrz Kraków? – autorskie projekty od Intellio Designers

Wykonujemy autorskie projekty nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce. W zakresie naszych możliwości są:

 • wnętrza restauracji, salonów SPA, biur, hoteli i innych komercyjnych lokali,
 • wnętrza domów, apartamentów, mieszkań i rezydencji,
 • elewacji budynków, ogrodów.

W zależności od twoich potrzeb, projektant wnętrz Kraków może doradzić Ci odnośnie dekoracji w twoim mieszkaniu, jak i wykonać kompleksowy projekt wraz z rysunkami technicznymi dla podwykonawców. Jeśli nie jesteś pewien, czego dokładnie potrzebujesz, sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się nami, a my wysłuchamy cię i zaproponujemy rozwiązanie szyte na miarę.

 

Doświadczony projektant wnętrz w Krakowie

Intellio Designers to projektanci wnętrz z pasji, którzy nie ograniczają się jedynie do projektu – na twoje życzenie możemy także wskazać najlepszych wykonawców, przeprowadzić wizyty na miejscu prac, by skontrolować ich przebieg czy całkowicie zastąpić cię we wszystkich sprawach, realizując zlecenie pod klucz. Rozpoczynając współpracę, nie musisz od razu decydować się na kompleksową realizację – zapraszamy cię na spotkanie, podczas którego w miłej atmosferze przedstawiasz nam swoje potrzeby, wizję, a my pomożemy Ci zamienić ją w rzeczywistość. Bez ukrytych kosztów i pułapek. Nasze projekty wnętrz premium łączą funkcjonalność z wysmakowanym designem, do tego oszczędzają twój czas i koszty. Poniżej przygotowaliśmy zarys naszych usług, które oczywiście mogą zostać dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb.

 

 • Konsultacje projektowe
  Twoje mieszkanie lub dom nie wymagają większego remontu, ale chciałbyś coś zmienić? Zaproś nas na jednorazową wizytę, a my doradzimy Ci odnośnie układu wnętrza, oświetlenia, kolorystyki i innych elementów, proponując wiele pięknych, praktycznych rozwiązań.
 • Projekt koncepcyjny
  Jeśli masz doskonałą wyobraźnię i potrzebujesz osoby, która pomoże Ci ustalić najlepszy układ wnętrza, jako projektant wnętrz w Krakowie możemy przygotować dla ciebie rzut 2D (płaski), proponując rozmieszczenie ceramiki, armatury, oświetlenia, mebli i innych kluczowych elementów.
 • Kompleksowa usługa – projektant wnętrz Kraków
  Chcesz zamieszkać w domu swoich marzeń? Skorzystaj z kompleksowego projektu, który obejmuje m.in. inwentaryzację pomieszczeń, rysunki techniczne dla podwykonawców, wykaz użytych materiałów, projekt układu podłogi, kolorystykę i inne kluczowe elementy. Naszą wizję zamkniemy w fotorealistycznej wizualizacji, abyś dokładnie wiedział, jak ma wyglądać nowa aranżacja. Jako projektanci wnętrz w Krakowie będziemy dodatkowo czuwali nad wykonawcami, by utrzymać spójność wizji.
 • Wizualizacje 3D
  Dopóki nie zobaczysz, nie jesteś pewien, czy czyjaś wizja spełnia w 100% twoje potrzeby? Projektant wnętrz z Krakowa przygotuje dla ciebie profesjonalną wizualizację, która przedstawi jego pomysł na twoje wymarzone mieszkanie, dom i lokal, abyś nie był rozczarowany ani zaskoczony końcowym efektem.
 • Konsultacje z nadzorem autorskim
  Każdy inwestor, który lubi mieć rękę na pulsie, a wie, że nie zawsze można zaufać w 100% podwykonawcom, może powierzyć nad nadzór autorski. To pewność, że projekt zostanie przełożony na rzeczywistość 1:1. Dopilnujemy, by wykonane prace były spójne z wizją architekta.
 • Projektant wnętrz Kraków i projekt „pod klucz”
  Nie masz czasu zajmować się realizacją wnętrza i czuwać nad podwykonawcami? Możemy przejąć za ciebie obowiązki, kontrolując postępy prac, aby wszystko zostało zrealizowane tak, jak sobie to wymarzyłeś.

 

Doświadcz z nami sztuki na wielu poziomach – projektant wnętrz Kraków

Projektowanie wnętrz jest dla nas nie tylko pracą, ale także pasją, którą staramy się przekuwać w sztukę, tworząc znakomite, ponadczasowe projekty mające podnieść jakość życia naszych inwestorów. W projektach nie narzucamy naszej wizji, starając się przede wszystkim skupić na potrzebach klienta i jego marzeniach – w końcu to my mamy pomóc w ich realizacji. Jeśli jest Ci potrzebny projektant wnętrz z Krakowa, który wyróżnia się bogatą wiedzą i doświadczeniem, bez trudu łączący wiele stylów, faktur i kolorów, koniecznie zadzwoń do nas pod numer + 48 664 744 123 lub odwiedź nasze biuro przy ulicy Zakopiańskiej 58 w Krakowie. Zapraszamy do współpracy!

Top