Projektowanie wnętrz Kraków

Poszukujesz doświadczonego architekta, który zaprojektuje twoje wymarzone mieszkanie, dom, pomoże stworzyć wnętrza firmy, by stały się jej najlepszą wizytówką? Projektowanie wnętrz jest nie tylko wymagającym, wieloetapowym procesem, ale prawdziwą sztuką pozwalającą otoczyć się pięknem. Jeśli chcesz otrzymać projekt wnętrz w Krakowie, który łączy w sobie elegancką funkcjonalność i wysublimowany styl, poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami – efekty będą zachwycały Cię każdego dnia, podnosząc jakość twojego życia.

 

Projektowanie wnętrz w Krakowie – oferta Intellio Designers

 

Wykonujemy autorskie projekty w Krakowie, które obejmują:

  • mieszkania, domy, apartamenty, rezydencje,
  • wnętrza restauracji, hoteli, salonów kosmetycznych, biur,
  • dodatkowo projektujemy elewacje budynków i ogrody.

Projektowanie wnętrz w Krakowie może obejmować zarówno kompleksowy projekt każdego pomieszczenia, jak i samo doradztwo w zakresie dekoracji, funkcjonalności i innych ważnych dla Ciebie kwestii. Jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, napisz do nas lub zadzwoń na nr. +48 664 744 123, a my wysłuchamy Cię i postaramy się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Co oferujemy?

 

Kompleksowy projekt wnętrz w Krakowie

Pakiet zawiera wykaz wykorzystanych materiałów, elementów, wizualizację oraz zestaw rysunków technicznych niezbędnych w trakcie realizacji projektu. Kompleksowe projektowanie wnętrz w Krakowie obejmuje m.in. inwentaryzację lokalu, projekt mebli, układu podłogi, kolorystyki wnętrza, elementów z suchego tynku, oświetlenia, zestawienie ilości płytek, armatury, opracowanie układu funkcjonalnego, fotorealistyczną wizualizację 3D oraz spotkania konsultacyjne i z wykonawcami.

 

Koncepcyjny projekt wnętrz w Krakowie 

Jeśli nie potrzebujesz kompleksowego projektu wnętrz, możesz skorzystać wyłącznie z projektu koncepcyjnego, który pomoże poprawić lub dopasować układ funkcjonalny do twoich potrzeb. Ponadczasowe, luksusowe przestrzenie muszą spełniać wysokie standardy, dlatego powstający w ramach współpracy płaski rzut 2D pokaże, gdzie znajdą się ściany działowe, ceramika łazienkowa, armatura, meble i inne kluczowe elementy.

 

Wizualizacje 3D

Wizualizacja 3D o wiele lepiej obrazuje projekt wnętrz, gdyż jest bardziej realistyczna w porównaniu do płaskiego rzutu, na którym są widoczne główne założenia. W ramach współpracy możemy przygotować dla Ciebie graficzną prezentację projektu, dzięki której o wiele lepiej wyobrazisz sobie to, jaki będzie efekt końcowy, minimalizując niemal do zera rozczarowania na dalszym etapie realizacji projektu.

 

Konsultacje projektowe

W ramach projektowania wnętrz w mieście Kraków, możemy przygotować się na jednorazową wizytę w remontowanym lokalu, proponując ewentualne zmiany koncepcyjne, w tym dobierając kolorystykę, oświetlenie i elementy wykończeniowe. 

 

Konsultacje z nadzorem autorskim

To oferta skierowana dla osób, które nie mają czasu lub możliwości czuwania nad pracami wykonawczymi i kontrolowania ich zgodności z projektem wnętrz w Krakowie. Nadzór autorski pozwala zachować spójność kompozycji aranżacji z projektem.

 

Projekt wnętrz Kraków „pod klucz”

Rozszerzony nadzór autorski polega na przejęciem dozoru w imieniu inwestora nad realizacją projektu. Będziemy uczestniczyć w procesie realizacji projektu, czuwając nie tylko nad zachowaniem spójności, ale również nad prawidłowa realizacją prac mających doprowadzić do uzyskania funkcjonalnego i luksusowego mieszkania bądź domu.

 

Dlaczego warto wybrać projektowanie wnętrz Kraków z efektem Intellio Designers?

Nie jesteś pewien, czy współpraca z doświadczonym architektem jest dla ciebie? Gwarantujemy pierwszą konsultację projektową bez ukrytych kosztów i zobowiązań. Podczas niej przeanalizujemy Twoje potrzeby i wysłuchamy, jakie masz sugestie. Spotkanie przebiegające w miłej atmosferze pozwoli nam lepiej Cię poznać, dzięki czemu łatwiej będzie nam stworzyć koncepcję, która spełni wszystkie twoje marzenia. Projekt, który od nas otrzymasz, będzie w 100% unikatowy – nikt nie będzie miał takiego samego domu, mieszkania lub biura! Po zakończeniu konsultacji przedstawimy Ci oryginalny projekt wystroju wnętrz, który odzwierciedli Twoje oczekiwania 1:1. Nasze propozycje są połączeniem funkcjonalności z designem, dlatego możesz być pewien oszczędności czasu i kosztów. Projekt uwzględnia kompletny pakiet informacji dla wykonawców, jak i możliwość przejęcia całkowitej kontroli nad realizacją, jeśli zażyczy sobie tego inwestor. 


Zapraszamy do kontaktu – nasze studio projektowe Intellio Designers to wyjątkowe miejsce pełne twórczej energii, w którym powstają inspirujące, ekskluzywne projekty wnętrz w Krakowie mające zachwycić najbardziej wymagające osoby. Inspiruje nas natura, sztuka, moda, piękno otaczającego nas świata i marzenia naszych klientów, dzięki czemu aranżacje wychodzące spod naszych rąk są niepowtarzalne i wyjątkowe. Nasza siedziba mieści się przy ulicy Zakopiańskiej 58 w Krakowie – tel. +48 664 744 123. 

Skontaktuj się z nami i zaprojektuj wnętrza swoich marzeń!

Top