Projekty wnętrz

Portfolio Intellio designers

domy - projektowanie wnętrz

Dobrze zaprojektowane wnętrze domu to takie, które odzwierciedla osobowość i styl życia mieszkającej w nim osoby, dlatego dla nas liczy się indywidualne podejście do każdego ekskluzywnego projektu wnętrz. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się projekty wnętrz domów i rezydencji, które uwzględniają nie tylko autorskie pomysły, ale przede wszystkim sugestie Inwestora i specyfikę danego miejsca. Za każdym razem prezentujemy świeże spojrzenie i staramy się odczytywać potrzeby wiążące się z daną przestrzenią. Łączymy oryginalny design z funkcjonalnością urządzanych przez nas ekskluzywnych wnętrz, tak aby przygotowane stylizacje nie tylko wyglądały perfekcyjnie pod względem estetycznym, ale również stanowiły praktyczne rozwiązania wygodne w używaniu każdego dnia.


Luksusowe wnętrza domów z duszą

Nie sztuką jest stworzyć projekt wnętrz domu, który wygląda jak z katalogu, gdzie dominuje minimalizm, sterylność i chłód. Prawdziwe wyzwanie stanowi nadanie pomieszczeniom duszy, dzięki czemu Właściciele naprawdę będą czuć, że stworzona została dla nich osobista, intymna i wyjątkowa przestrzeń. Dopasowanie do siebie materiałów wykończenia, oświetlenia czy wyposażenia jest receptą na stworzenie nowoczesnej aranżacji wnętrza. Nasze ekskluzywne projekty wnętrz nie ograniczają się do jednej stylistyki, gdyż luksusowe aranżacje mogą być bardzo różnorodne i oryginalne. W naszym portfolio znajdziecie wnętrza domów i rezydencji w takim stylu jak: paryski apartament, nowoczesny dom w górach czy rustykalna rezydencja. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce potrafimy zaprojektować przestrzeń w każdym stylu.


Projektowanie wnętrz premium

Często mówimy, że projektujemy “pięciogwiazdkowe”, luksusowe aranżacje wnętrz domów. Co to oznacza w praktyce? Piękny design, nowoczesne funkcjonalne technologie oraz idealne wykorzystanie przestrzeni, to tylko niektóre cechy, jakie muszą spełniać projekty luksusowych domów. To, co powinno znaleźć się w takiej przestrzeni określa architekt wnętrz, który z wyczuciem stylu i indywidualnym podejściem najlepiej wie, jak podkreślić wyjątkowość i ponadczasowy design. Każdy z nas ma inne oczekiwania, jednak luksusowy wystrój wnętrz jest marzeniem dla wielu z nas. Dlaczego go nie zrealizować? Dom ekskluzywny, to przede wszystkim bezpieczna przystań, w której każdy z domowników może cieszyć się z unikalnych, spersonalizowanych do własnych potrzeb rozwiązań i czasu spędzonego z najbliższymi osobami.


Nowoczesny wystrój wnętrz dla każdego

Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby budowa czy remont domu nie okazała się dla naszych Klientów udręką. Nowoczesna aranżacja wnętrz domu powinna być dla Inwestorów przyjemnym przeżyciem, które będzie wspominane przez lata. Zlecając nam projekt możecie być pewni, że zaproponujemy Wam najlepsze rozwiązania wystroju wnętrz premium, które nie pozwolą na generowanie niepotrzebnych kosztów podczas remontu.

Intellio designers tło strony czarne białe - projektujemy i aranżujemy wnętrza
Top