Projekty wnętrz

Portfolio Intellio designers

komercyjne - projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz powierzchni komercyjnych

Aranżacja wnętrz restauracji, hoteli, klubów nie jest prostą sprawą, gdyż wymaga nie tylko wiedzy, doświadczenia, ale również umiejętności rozumienia potencjalnego klienta, który będzie korzystał z danego pakietu usług. Pomieszczenie to pierwsza rzecz, na jaką zwracamy uwagę wchodząc do restauracji czy do hotelu. Projektowanie powierzchni komercyjnych powinno być zatem przemyślanym przedsięwzięciem, gdyż musi ona wzbudzić pozytywne emocje, przykuwać uwagę i tworzyć niepowtarzalny klimat, do którego każdy będzie chciał wielokrotnie wracać.


Aranżacje wnętrz komercyjnych dopasowane do twoich potrzeb

Architekt wnętrz jest specjalistą w urządzaniu przestrzeni, jednak nie kieruje się wyłącznie kreatywnością czy wiedzą, ale również pamięta o potrzebach klienta. Wnętrza salonów odnowy biologicznej, salonów fryzjerski, czy wnętrza restauracji to specyficzna dziedzina projektowania, która wymaga szczególnego podejścia do tematu. Wielu z nas korzysta z usług kosmetycznych, związanych z odnową biologiczną, pragnąc poczuć nutkę luksusu i zażyć należytego odpoczynku. Kto lepiej stworzy nastrój wnętrza za pomocą światła, materiałów i przemyślanych dodatków, niż projektant wnętrz?

Projekty wnętrz komercyjnych muszą wychodzić naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, oddając ich misję, cel działania i osobisty styl, który jest ich wizytówką. Aranżacja powinna być jednocześnie funkcjonalna dla pracowników i komfortowa dla osób korzystających z oferty. Dlatego zupełnie inaczej podchodzimy do projektowania przestrzeni biurowych, restauracji, salonów urody czy hoteli. W zależności od funkcji, skupiamy się na najlepszym projekcie wnętrza komercyjnego, które stanie się ponadczasowym arcydziełem wspierającym prosperowanie twojego biznesu.


Wyposażenie wnętrze komercyjnych okiem projektanta

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, musisz postawić wszystko na jedną kartę. Niebanalny projekt wnętrza komercyjnego wykonany przez doświadczonego projektanta to sposób na wzbogacenie twojej oferty i pokazanie siebie od najlepszej strony. Oferujemy profesjonalne projektowanie wnętrz sklepów, agencji reklamowych czy gabinetów lekarskich, w których nie tylko zajmiemy się odbiorem przestrzeni, ale pomożemy dobrać wyposażenie wnętrz komercyjnych i ważne dodatki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes ma zupełnie inną specyfikę i punkty oddziaływania, dlatego wysłuchamy twoich potrzeb z otwartością i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania.

Jeśli zamierzają Państwo otworzyć lub zmienić wystrój biura, przedszkola, kancelarii prawniczej, klubu fitness czy innego pomieszczenia, zapraszamy do nawiązania współpracy. Posiadamy nie tylko wiedzę na najwyższym światowym poziomie, ale również bogate doświadczenie w aranżacji powierzchni komercyjnych.

Intellio designers tło strony czarne białe - projektujemy i aranżujemy wnętrza
Top