FAQ

Najczęściej zadawane pytania
 • Ile kosztuje projekt wnętrz ?

  Otwórz lub zamknij

  Aby prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje projekt wnętrza, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim metraż pomieszczeń oraz zakres prowadzonych prac. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Informację o tym, ile kosztuje projekt wnętrz, udzielamy po wcześniejszym zapoznaniu się z preferencjami Inwestora, a także z charakterem i funkcjonalnością pomieszczeń. Dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

 • Czy polecicie mi fachowców, którzy zrealizują projekt ?

  Otwórz lub zamknij

  W ciągu naszej wieloletniej praktyki zawodowej nawiązaliśmy kontakty zarówno z indywidualnymi fachowcami, jak i z firmami remontowymi. Na życzenie Klienta polecimy osoby, które przeprowadzą remont zgodnie z przygotowanym przez nas projektem.

 • Czy pomożecie mi wybrać materiały ?

  Otwórz lub zamknij

  Pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów potrzebnych do wykonania projektu jest ważnym elementem współpracy z Inwestorem. Nasi specjaliści w sposób kompleksowy zajmą się projektem wnętrz oraz doborem materiałów, by uniknąć ewentualnych błędów. Wybór elementów wyposażenia wnętrz do projektu uwzględni nie tylko ich rodzaj, ale także parametry jakościowe i odpowiednią kolorystykę, co ma ważne znaczenie dla ostatecznego efektu prac. Mając na uwadze potrzeby Inwestorów, wskażemy rozwiązania, które łączą w sobie wysoką jakość z przystępną ceną.

 • Ile razy mogę zlecić poprawę projektu ?

  Otwórz lub zamknij

  Standardowo przeprowadzamy dwukrotne poprawki projektu wnętrza. W przypadku niewielkich zmian, poprawki projektu wnętrz wykonujemy do czasu, w którym Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.

 • Co zrobić, gdy projekt nie będzie podobał mi się po poprawkach ?

  Otwórz lub zamknij

  Na każdym etapie współpracy Klient może zrezygnować z jej kontynuowania. Musisz jednak wiedzieć, że do tej pory nigdy nie zdarzyło się, aby nasi Klienci byli niezadowoleni z finalnej wersji projektu.

 • Czy wystarczy mi sama wizualizacja, czy też mam zdecydować się na rozszerzony projekt ?

  Otwórz lub zamknij

  Wizualizacja projektu to doskonały sposób na to, by poznać potencjał aranżacyjny danej przestrzeni. W przypadku pomieszczeń niezawierających wielu detali jest możliwa praca oparta tylko o nią. Obniży to zapewne koszty, ale pamiętaj, że wykonanie projektu, w przypadku przygotowania wyłącznie wizualizacji projektu może nieco odbiegać od założeń. Dlatego w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia nie warto zabierać się za remont bez projektu kompleksowego (zawierającego specyfikację materiałów i uwzględniającego każdy element – nawet kolor materiałów). Pomieszczenia te z reguły wymagają wykonania skomplikowanych prac, a brak dokładnej specyfiki, którego wizualizacja projektu jest nieodłączną częścią, zwiększa ryzyko ewentualnych błędów i niedociągnięć.

 • Jak długo będę czekać na projekt ?

  Otwórz lub zamknij

  Czas wykonania projektu wnętrza o powierzchni 120 m² trwa około jednego miesiąca. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wpływ na to mają takie czynniki jak, chociażby rodzaj projektowanego wnętrza, zakres prowadzonych prac czy wybrany przez Inwestora styl wnętrza. Jeżeli Klientowi bardzo zależy na szybkiej realizacji zlecenia to postaramy się skrócić czas wykonania projektu wnętrza.

 • Co to jest „projekt pod klucz” ?

  Otwórz lub zamknij

  Projekt pod klucz to zamówienie polegające na przejęciu nadzoru nad wykonaniem projektu. Z takiej opcji warto skorzystać np. w przypadku braku czasu na samodzielną koordynację prac remontu. Dokładny zakres powierzonych obowiązków w przypadku projektu pod klucz jest ustalany z każdym Klientem indywidualnie. Na życzenie Inwestora zajmiemy się pracami remontowymi, zamówieniami i dostawami materiałów. Wszystkie działania, które przeprowadzamy w ramach projektu pod klucz, realizujemy w terminie, zgodnie z ustalonym wcześniej budżetem.

 • Co powinienem przynieść na pierwsze spotkanie ?

  Otwórz lub zamknij

  Podczas pierwszego spotkania przydatne są rzuty pomieszczeń. Własne zdjęcia wnętrz, elementów wyposażenia, materiałów wykończeniowych, które są zgodne z wyobrażeniem Klienta, będą również mile widziane. W ten sposób łatwiej będzie zdefiniować cel, który ma zostać osiągnięty i ustalić czego chcemy uniknąć.

Przeczytaj także: 10 prostych zasad, którymi powinno kierować się biuro projektowe

Top