Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
×

Biuro projektowe Warszawa

Wyrafinowana elegancja, artystyczny rozmach, luksus w dobrym smaku i doskonała harmonia - oto cechy szczególne aranżacji tworzonych przez pracownię projektową Intellio designers w Warszawie. Jeśli szukasz projektantów, którzy stworzą projekt klasy premium, to nasze biuro projektowe może spełnić twoje marzenia o mieszkaniu w wyjątkowym stylu. Skontaktuj się z nami, a odkryjemy przed tobą niezwykły świat wnętrz, które zachwycają dbałością o najdrobniejsze szczegóły aranżacyjne.


Pracownia projektowa w Warszawie - wprowadź luksus do swojego wnętrza

Nasze biuro projektowe w Warszawie pozwala klientom na urzeczywistnienie swoich marzeń o wprowadzeniu do swojego mieszkania sztuki i luksusu. Bogata wiedza i doświadczenie pozwalają nam tworzyć odważne projekty, które jednak pod każdym względem układają się w harmonijną całość, zgodnie z wysublimowanym smakiem. Nie sztuką jest stworzyć aranżację, która zostanie przesycona mnogością niepasujących do siebie rozwiązań architektonicznych. Projektanci Intellio designers, pracowni projektowej w Warszawie doskonale wiedzą jak połączyć nowoczesne trendy, z doskonałą funkcjonalnością wnętrza tak, aby dodatkowo cała kompozycja oddawała osobowość mieszkańców.


Biuro projektowe w Warszawie - skontaktuj się z nami już dziś

Jeśli szukasz projektantów wnętrz, którzy posiadają artystyczne dusze, a jednocześnie potrafią wykorzystać każdy kawałek przestrzeni tak, aby zapewnić mieszkańcom doskonałą funkcjonalność, to gwarantujemy, że biuro projektowe Intellio designers w Warszawie spełni wszystkie twoje oczekiwania. Perfekcyjna komunikacja z klientem, to nasz przepis na sukces. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje kontaktowe 🛈

Agnieszka Baran - projektant wnętrz
tel. +48 664 744 123
e-mail: projekt@intellio.pl

Michał Baran - kontakt dla mediów
tel. +48 604 534 123
e-mail: mbaran@intellio.pl

Projektowanie wnętrz Intellio designers
www.intellio.pl

Studio projektowe Warszawa

ul. Aleksandra Gieysztora 4
02-999 Warszawa

Zobacz jak dojechać (Warszawa)

Formularz kontaktowy

losowy obraz

Wyślij wiadomość

Top