Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
×

Projektowanie wnętrz Kraków

Posiadasz duszę artysty i chcesz wnieść do swojego mieszkania unikalną atmosferę? Szukasz niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych, które odmienią twoje wnętrze. A może pragniesz wnieść do swojego życia odrobinę luksusu i chcesz na co dzień otaczać się pięknymi przedmiotami? Nasza pracownia projektowa w Krakowie, to niezwykłe miejsce, gdzie skupiamy całą swoją kreatywną energię, aby stworzyć doskonały projekt, który zachwyci cię oryginalnym designem i doskonałą funkcjonalnością. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla ciebie wyjątkową aranżację:


Biuro projektowe Kraków Intellio designers - z nami spełnisz swoje marzenia

Wierzymy, że dobra pracownia projektowa, to taka, która potrafi stworzyć projekt łączący estetykę i funkcjonalność tak, aby całość idealnie komponowała się z unikalną osobowością mieszkańców aranżowanego domu czy mieszkania. Spełniliśmy swoje marzenie o stworzeniu biura projektowego w Krakowie, które śmiało może konkurować z najlepszymi światowymi agencjami projektowymi. Dzięki temu możemy teraz urzeczywistniać artystyczne wizje naszych klientów. To właśnie oni są dla nas największą inspiracją w poszukiwaniach nowych pomysłów, które możemy wykorzystać do tworzenia zachwycających projektów wnętrz.


Polecana pracownia projektowa w Krakowie

Intellio designers, pracownia projektowa w Krakowie, jest gwarancją wysublimowanego smaku, dbałości o najmniejsze detale, a także odwagi, oryginalności i finezji rozwiązań projektowych. Tworzymy aranżacje klasy premium, które zapierają dech w piersiach, dając spektakularny efekt. Jeśli tak jak projektanci Intellio designers, kochasz piękno i artystyczny rozmach, to zapraszamy do naszego biura projektowego w Krakowie.

Informacje kontaktowe 🛈

Agnieszka Liniewska-Baran - projektant wnętrz
tel. +48 664 744 123
e-mail: projekt@intellio.pl

Michał Baran - kontakt dla mediów
tel. +48 604 534 123
e-mail: mbaran@intellio.pl

Projektowanie wnętrz Intellio designers
www.intellio.pl

Biuro projektowe Kraków

ul. Zakopiańska 58 - budynek "Pracownie projektowe"
30-418 Kraków

Zobacz jak dojechać (Kraków)

Formularz kontaktowy

losowy obraz

Wyślij wiadomość

Top