Aktualności

Z życia Intellio Designers

Mieszkanie styl nowoczesny, francuski - projekt i realizacja

Jasne, lekkie, przestronne wnętrza w których króluje połączenie antyków z nowym duchem czasu, to kwintesencja stylu francuskiego w XXI wieku. Bez typowego przeładowania detalami, bibelotami i słodką pozłotą, która cechowała styl francuski dawniej.

 

W mieszkaniu o powierzchni zaledwie 70m2 stworzyliśmy piękny, francuski apartament właśnie w tym nowoczesnym wydaniu. Ten apartament jest całkowitym przeciwieństwem surowych, prostych linii i wszechobecnego w stylu nowoczesnym minimalizmu. To miejsce zdominowane przez biel. Biel przełamaną beżami, szarościami, ale również mocniejszymi akcentami kolorystycznymi jak miętowe pufy czy ciemna, drewniana podłoga, która stanowi jednocześnie idealne tło dla pastelowych mebli.

 

Subtelna komoda, ława o ażurowej dekoracji i delikatna sztukateria łączą się tu z prostą bryłą sofy i puf w jedną, harmonijnie francuską całość. W salonie zastosowano wysoki grzejnik dekoracyjny, który choć z założenia jest nowoczesny, to jednak idealnie komponuje się z całością wnętrza, dekorując przestrzeń pomiędzy dwoma dużymi oknami.

 

Łazienka zaprojektowana została w duchu subtelnego glamour – jasne wnętrze urozmaica wspaniała wisząca komoda z umywalką, a lekkości i blasku dodaje całości migotliwa mozaika wokół ogromnego lustra. Mozaika zdobi również przestrzeń dużej wnęki prysznicowej. Do tak urządzonej łazienki dobraliśmy grzejnik  dekoracyjny  ze względu na doskonałą harmonię z naszym projektem.

 

Więcej na: Aktualności Intellio designers
Top