Luksusowy apartament w Krakowie - 120 metrów kwadratowych zaprojektowanych przez naszych architektów wnętrz

Z okien tego, 120-sto metrowego ekskluzywnego apartamentu, położonego na 5-tym piętrze, Inwestorzy podziwiać mogą panoramę jednego z najpiękniejszych miast Polski – Krakowa. Ten fakt nie jest bez znaczenia, ponieważ Właściciele są zapalonymi podróżnikami i uwielbiają zwiedzać, poznawać i podziwiać. Dlatego widok, roztaczający się z okien luksusowego apartamentu w Krakowie, do którego wracają po kolejnej egzotycznej wycieczce, to istotny element wnętrza, które zaprasza urzekającą panoramę do środka.

Projekt wnętrza z nutką egzotyki Tajlandii

Do tej pory miejscem, które wywarło na właścicielach największe wrażenie, była Tajlandia. Swoją kulturą, wielobarwnością i żywymi kolorami zainspirowała ich tak mocno, że nie było mowy o stworzeniu monochromatycznego projektu wnętrza. To właśnie w tym zakątku globu inwestorzy odnaleźli swój raj i chcieli przenieść chociaż cząstkę do swojego apartamentu w Krakowie. Dlatego przy projektowaniu główne założenia opierały się na połączeniu funkcjonalności i koloru. Projekt każdego wnętrza zakłada dodanie szczypty egzotycznych kolorów do stylowych, lecz stonowanych odcieni beżów, szarości i taupe.

Luksusowe wyposażenie wnętrza salonu

W szykownym salonie mocnym akcentem są oryginalne lampy z włókna szklanego, które świecąc tworzą niezrównany i bajeczny efekt pajęczej nici. Elementem nawiązującym do egzotycznych barw Tajlandii jest designerski dywan. Aby utrzymać klimat wnętrza eleganckiego i nie odwracać uwagi od luksusowego wyposażenia wnętrza, zastosowano ozdobne, minimalistyczne grzejniki, które swoją prostotą doskonale komponują się z całą aranżacją.


Ekskluzywne wnętrze sypialni

Nowoczesne projekty luksusowych apartamentów uwzględniają połączenie sypialni z łazienką. Jest to rozwiązanie wygodne i bardzo na czasie, dlatego projektanci Intellio designers zdecydowali się z niego skorzystać przy tworzeniu aranżacji dla właścicieli tego 120-sto metrowego mieszkania w Krakowie. Mocne akcenty turkusowe to echa egzotycznych podróży. W sypialni zastosowano grzejnik z serii Flatline w kolorze idealnie korespondującym z rzymskimi roletami w oknach. W obu łazienkach apartamentu funkcję grzewczą pełnią, lekkie w formie grzejniki Aster, które spełniają zarówno ważną funkcję grzejnika drabinkowego, pozostając jednocześnie wierne subtelnej elegancji.

Więcej na: Aktualności Intellio designers
Top