Projekty wnętrz

Portfolio Intellio designers

łazienki - projektowanie wnętrz

 

Aranżacje łazienek

Projekty łazienek, coraz częściej, stają się oczkiem w głowie Inwestorów, którzy pragną stworzyć z ich przestrzeni oazę spokoju i miejsce relaksu.

 

Wnętrza łazienek jako własne SPA

Dostępne na rynku nowości technologiczne umożliwiają stworzenie w domu swojego prywatnego SPA. Projekty wnętrz łazienek coraz częściej uwzględniają takie wyposażenie jak: wielkie deszczownice z możliwością kontroli strumienia wody czy wanny z hydromasażem. Uzupełnieniem innowacyjnego wyposażenia będą fototapety przedstawiające rośliny i naturalne krajobrazy. Stworzenie klimatu SPA w łazience ułatwiają również drobne dodatki: światło z płomieni świec, aromatyczne dodatki do kąpieli i nastrojowa muzyka.

 

Funkcjonalne projekty łazienek

W starszym budownictwie, łazienki to najczęściej najmniejsze pomieszczenia w mieszkaniu, które w dodatku są nieustawne. Projektant bardzo często skazany jest na walkę o każdy centymetr kwadratowy przestrzeni, aby wnętrza łazienek stały się funkcjonalne i jednocześnie estetyczne. Stąd nasze aranżacje łazienek tworzone są z uwzględnieniem najnowszych trendów projektowania wnętrz. Jeśli specyfika przestrzeni łazienki będzie tego wymagać możemy zaproponować umieszczenie wanny na środku pomieszczenia czy wtopienie kabiny prysznicowej w ścianę.

 

Nowoczesne projekty łazienek

Futurystyczny design i nowoczesne rozwiązania - oto przepis na łazienkę na miarę XXI wieku. Projekty wnętrz łazienek high-tech najczęściej charakteryzują się minimalizmem i ciekawą formą mebli. Kolorystyka jest zazwyczaj chłodna, z ożywiającymi drobnymi elementami bardziej wyrazistych barw. Łazienka high-tech może być wyposażona w takie innowacyjne urządzenia jak np.: nowoczesna kabina z hydromasażem, system regulacji temperatury i ciśnienia wody czy podświetlana kolorowa deszczownica.

 

Odkryj projekty wnętrz łazienek

Zapraszamy do galerii łazienek, projektowanych z pasją i pełnym zaangażowaniem. Projekty łazienek wykonujemy w najlepszych, profesjonalnych programach graficznych, aby jak najdokładniej oddać przyszły wygląd wnętrza. Aranżacje łazienek, które mogą Państwo zobaczyć na wizualizacjach zaprojektowane są w różnych stylach i przy odmiennych założeniach, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

 

Intellio designers tło strony czarne białe - projektujemy i aranżujemy wnętrza
Top